Co oferujemy

Księgowość

Oferujemy Państwu prowadzenie ksiąg Waszego przedsiębiorstwa na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanych Księgowych. ​​ Posiadana wiedza i umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem pozwalają Nam idealnie sprostać oczekiwaniom klientów.

Jesteśmy biurem któremu możesz zaufać. Nasi klienci znają swojego księgowego z imienia i nazwiska utrzymując kontakt i pozytywne relacje biznesowe.

  • prowadzenie pełnych ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenie
  • tworzenie i wdrażanie polityki rachunkowości oraz innych wewnętrznych regulaminów organizacyjnych
  • sporządzanie obowiązkowych i dodatkowych sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, NBP i inne
  • kontrola nad należnościami i zobowiązaniami w tym przejęcie obowiązków płatniczych w rozliczaniu zobowiązań

Doświadczenie, gwarancja satysfakcji i profesjonalizm w każdym calu to są Nasze atuty.

Obsługa kadrowo-płacowa

Prowadzisz działalność gospodarczą i samodzielnie zajmujesz się sprawami księgowo-podatkowymi, ale zatrudniasz pracowników i obsługa kadrowo-płacowa to dla Ciebie zbyt wielkie obciążenie? My zrobimy to za Ciebie! Dostosowujemy gamę usług do potrzeb Naszych klientów!

Szukasz outsourcing'u w celu obsługi tylko kadr i płac a może zamierzasz powierzyć całość spraw finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych do zewnętrnego Biura? Idealnie trafiłeś.

Doradztwo Biznesowe i Analizy

Oferujemy klientom poza standardowymi usługami rachunkowymi również doradztwo w prowadzeniu działalności gospodarczej, analizy wyników działalności i wiele innych w zależności od potrzeb i wymagań klientów. Dzięki usługom doradztwa biznesowego pomagamy klientom zminimalizować obciążenia podatkowe, w tym również dokonać najkorzystniejszego wyboru formy opodatkowania. Dodatkowo klienci mogą liczyć na pomoc w optymalizacji przychodów i kosztów w ramach własnej działalności gospodarczej. Sporządzamy analizy ekonomiczne i finansowe w tym: business plany, budżety dla przedsiębiorstw, analizy wskaźnikowe, oceny rentowności i płynności. Zainteresowany? Napisz, zadzwoń!

Outsourcing stanowiska Głównego Księgowego

Klienci wymagający stałej opieki na miejscu mogą skorzystać z oferty wydelegowania Głównego Księgowego bezspośrednio w swoje własne struktury organizacyjne. Oferujemy zarządzanie Działem księgowości oraz podległymi pracownikami a także tworzenie działu od podstaw. Główny Księgowy odpowiedzialny jest wówczas za prowadzenie ksiąg, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz innych raportów wewnętrznych w tym controllingowych, opracowywanie polityki rachunkowości w tym zakładowego planu kont. Gwarantujemy nawyższą jakość świadczonych usług poprzez outsourcing stanowiska Głównego Księgowego. W ramach oferty istnieje możliwość zawarcia warunków gwarantujących całoroczną opiekę co oznacza brak urlopu w ramach stanowiska Głównego Księgowego.

Zakładanie działalności gospodarczej

Chcesz założyć działalność i szukasz księgowego? Nieodpłatnie pomożemy w założeniu działalności, doborze form jej prowadzenia i opodatkowania.